Znajdź i oceń wino:

Nazwa szukanego wina:

Tylko ocenione wina

Moje Wino dla gości:
RSS:
Idea portalu:

Moje Wino to portal pozwalającu na współdzielenie ocen wina. Umożliwia określenie indywidualnego profilu smakowego na podstawie subiektywnych ocen użytkownika. Dzięki inteligentnemu wnioskowaniu najlepsze wino to indywidualnie dopasowana propozycja. Więcej informacji na ten temat: Idea portalu Moje Wino

Idea portalu miłośników wina Moje Wino

Oceny wina

Moje Wino to forum pozwalające na współdzielenie ocen wina. Umożliwia określenie indywidualnego profilu smakowego na podstawie subiektywnych ocen użytkownika. Dzięki inteligentnemu wnioskowaniu najlepsze wino to indywidualnie dopasowana propozycja.

Środki działania

Podstawą klasyfikacji są oceny wariantowe. Za słodkie bądź zbyt wytrawne, zbyt cierpkie lub za łagodne. Pozwolą one porównywać różne butelki i decydować: To wino będzie w Twoim typie. Do każdej oceny można dodać opis, oddający całą gamę doznań, które dostarczyła degustacja.

Jak powstaną propozycje dla Ciebie?

Do określenia Twojego profilu potrzebna jest odpowiednia wiedza, czyli oceny Twoje i innych użytkowników. Algorytmy wyciągną wnioski z podobnych i przeciwstawnych ocen wina. I na tej podstawie zaproponują Ci najlepsze wino.

Co zyskasz jako użytkownik portalu?

Przypomnij sobie sklep z winem. Sprzedawca zazwyczaj proponuje butelkę, polecaną przez sławnego enologa, bądź opisaną w jakimś czasopiśmie. A Ty potrzebujesz tej, które będzie Ci smakować. Portal Moje Wino da Ci możliwość obiektywnego wyboru wina dla Ciebie.

Zaproszenie

Mam nadzieję, że idea portalu wymiany informacji i ocen wina spodoba się Państwu. Więcej na jego temat na stronie opisującej podłoże powstania i stronie z regulaminem. Jeśli idea jest dla Państwa ciekawa

i oceny win, które piliście.

 
Chateau Les Carmes Haut Brion Pessac Leognan
MWi © 2007-2012
Portal przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich